Wiadomości

Odbitki cyfrowe Łódź

Mimo bardzo szerokiej oferty usług fotograficznych, na obecnym rynku wciąż największą popularnością cieszą się odbitki cyfrowe jako znakomita forma przedstawienia zgromadzonych zdjęć. Nadal chętnie sięgamy po klasyczne piękne albumy fotograficzne i z sentymentem przeglądamy ich karty przywołując wspomnienia niezapomnianych chwil. Z tą różnicą, że wraz z rozwojem techniki wymagamy doskonałej, coraz wyższej jakość, tak aby odbitki wiernie odzwierciedlały to, co pragnęliśmy uchwycić naszym aparatem. Odbitki wykonujemy na maszynach NORITSU QSS 3203 Pro.

Firma LABO-COLOR doskonale rozumie i zna wymagania swoich klientów, a fotografią cyfrową zajmuje się od wielu lat, dzięki czemu posiada odpowiednie doświadczenie. Wie też, że sama wiedza nie wystarczy dlatego do produkcji swoich odbitek cyfrowych wykorzystuje tylko znakomite materiały, które w połączeniu z najlepszym w Łodzi sprzętem dają gwarancję najwyższej jakości.

Odbitki cyfrowe wykonywane są z różnych nośników (CD, DVD, PenDrive itd.), w wielu formatach (m.in. : 9 x 13, 10 x 15, 13 x 18, 15 x 21, 20 x 30, 30,5x45, 30x60, 30x90), z dowolnych plików graficznych (JPG, BMP, TIF i innych).

Jeżeli szukasz najlepszej jakości produktu w dobrej cenie – to nie mogłeś trafić lepiej!