Wiadomości

Fotoksiążki Łódź

W życiu każdego z nas jest tyle pięknych, wyjątkowych chwil wartych uwiecznienia. Narodziny dziecka, ślub, Pierwsza Komunia, spotkania rodzinne czy wymarzony urlop to tylko niektóre z nich.

Dzisiejsza technologia cyfrowa, rozwijająca się w „szalonym” tempie sprawia, że robienie zdjęć stało się dziecinnie proste. Fotografujemy więc, gdyż zdjęcia są najlepszym sposobem na utrwalenie tych najpiękniejszych momentów, są gwarantem ocalenia od zapomnienia, są odbiciem naszych wspomnień – jednym słowem są najlepszą pamiątką.

Niestety duża łatwość i znikomy koszt wykonania fotografii sprawia, iż twarde dyski naszych komputerów szybko się nimi zapełniają i często możemy mieć problem, aby odszukać te, które chcielibyśmy w danej chwili obejrzeć. Istnieje też duże ryzyko utraty tak cennych dla nas pamiątek, ot choćby przez niezamierzone ich usunięcie. Z kolei papierowe zdjęcia szybko się niszczą i robi się w nich bałagan, zwłaszcza gdy nie są przechowywane w odpowiednich albumach.

Na szczęście LABO-COLOR ma na to rozwiązanie, wspaniałą alternatywę w postaci fotoksiążki. Będącą trwałym, estetycznie wykonanym „sejfem” naszych wspomnień.

Prawie trzydziestoletnia obecność na Łódzkim rynku fotograficznym, profesjonalny zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem oraz nowoczesna technologia składu daje gwarancje najwyższej jakości fotoksiążki LABO-COLOR.

Nasz produkt doskonale nadaje się również jako niepowtarzalny prezent na wiele okazji. Ta doskonała, zaprojektowana przez nas samych forma przechowywania fotografii będzie cieszyć nas i naszych bliskich długimi latami.

 

Formaty fotoksiążek:album

  1. 15 x 30 cm
  2. 30 x 40 cm
  3. 30 x 60 cm