Wiadomości

Druk wielkoformatowy Łódź

Od początku istnienia firmy LABO-COLOR, czyli już przeszło 28 lat stale dążymy do poszerzania naszej oferty i podnoszenia jakości oferowanych usług. Przez ten czas nieustannie inwestowaliśmy w naszych pracowników oraz najlepsze dostępne na rynku maszyny, dzięki czemu w obecnej chwili posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Łodzi.

Jesteśmy  wstanie zrealizować nawet najtrudniejsze, skomplikowane zlecenia. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

Dysponujemy drukarką Epson 9800 do druku wielkoformatowego. Wykonujemy najwyższej jakości, wydruki na różnych materiałach (papier w jakości fotograficznej-błyszczący i matowy, płótno folia samoprzylepna, oraz folia transparentna.). Do druku wykorzystujemy tylko produkty sprawdzonych, renomowanych firm. Druk wielkoformatowy doskonale nadaje się do zastosowania w celach wystawinniczych.

Nie wygórowana cena naszych wydruków sprawia, iż są one dostępne dla Każdego. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.